Vicevi o Muji i Hasi

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

poro

Clan
02.04.2020
123
0
0
50
Zagreb
Prolaze Mujo i Haso kraj kafića u kojem je upravo izbila tučnjava.
Kaže Mujo:
Idem vidjet kakva je to gužva tamo.
Vrati se za par minuta razbijenog nosa, a Haso ga pita:
I kakva je to gužva?
Mujo će:
Ma kakvi, nema uopće gužve, odmah si na redu!

poro

Clan
02.04.2020
123
0
0
50
Zagreb
U cik zore, oko 4 sata ujutro budi Mujo Fatu:
Ajde bona, spremi mi ruksak i hrane, idem na pecanje!
Spakira mu Fata sve to i isprati ga do vrata pa se vrati nazad u krevet. Mujo je oko pola sata pokušavao upaliti auto, ali nije uspio. Odustane on od pecanja i vrati se u kuću, raspremi se i polako se uvuče u krevet. Na to će Fata:
Je li jako hladno vani?
Je Fato, hladno je.
A onaj moj blento otišao na pecanje!

poro

Clan
02.04.2020
123
0
0
50
Zagreb
Kriza u Bosni i svi idu nekud van, samo Mujo ne mrda od Fate. Nagovaraju njega svi i na kraju kaže Fati:
Odo ja Fato na tavan i bit ću par dana na tamo, a ti reci svima da sam otišao u Njemačku.
Popne se on na tavan i već prvu noć eto ti Hase kod njegove Fate. Gleda on s tavana, Hasu na njegovoj Fati, a on ne smije zucnut i misli u sebi:
Osvetit ću se ja tebi kad se vratim iz Njemačke!

poro

Clan
02.04.2020
123
0
0
50
Zagreb
Rodila Fata pa nazvala Muju da dođe u bolnicu po nju. Dođe Mujo u bolnicu kad ono crno dijete.
Pita on:
Fato, što je ovo? Kako je dijete crno?
Pa lijepo Mujo, nisam imala mlijeka pa sam dala crnkinji da mi doji dijete.
Mujo kad je to čuo otrči do svoje majke i upita je dal je to moguće. Majka mu odgovara:
Moguće je Mujo. Kad si ti bio mali, ja sam tebi davala kravljeg mlijeka pa zato jesi glup kao tele!

poro

Clan
02.04.2020
123
0
0
50
Zagreb
Mujo se odavno rastao od Fate i na 18. rođendan svoje kćeri pruži joj kuvertu u ruke i veselo ispali:
Kćeri moja, tebi je danas osamnaesti i ovo je zadnja alimentacija koju moram poslati tvojoj majci. Reci joj to pa da vidimo kakvu će facu napraviti.
Kći dođe kući, pruži Fati omotnicu i ponovi što je rekao Mujo, a Fata se nasmije i odvrati:
Dobro, a ti kad vidiš ćaću drugi put, reci mu da sam čekala osamnaest godina da mu kažem da ti nisi njegova kćer pa vidi kakvu će on facu napraviti.