Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

vu ultimo 4k i max tv modul

dado123

Clan
pozdrav svima imam problema sa ovim resiverom ubacio sam open pli image i ne prepozna mi modul i karticu a sa duo2 mi radi sve okej iskustva kako i sta

mamba65

Administrator
Ako vec koristis OpenPli onda stariju ver.6.2 jer u novoj 7.0 bugova koliko oces za sve serije jos.

dado123

Clan
Hvala druze na odgovoru ali sada mi modul nece ni na smart tv dali moze se izbrisati podatci ili moram opet zvati tehničku sluzbu za ponovnu aktivaciju

dado123

Clan
zvao sam ih i radi na smartv a cudno neci nikako kada ubacim u resiver pokusao sam i sa openpli 6.0

SATmax

Super Moderator
U svaki uredjaj kada ubacis modul sa karticom povlaci update prema provideru. Trebas uvijek zvati kada mijenjas iz jednog uredjaja u drugi. Glupa politika ali tako je vec odavno ( unatrag 3-4 godine ).

dado123

Clan
cudno aktivaciju sam radio na smart tv a onda sam ubacio u duo2 i radi normalno jedino na ovaj ultimo 4k nece

dado123

Clan
zavimljivo sada sam ubacio i hd modul i odmah mi ocitao maxtv modul ali ne ocitava seriski broj kartice i koja je verzija na open pli image novi

ellie

Clan
iz moga iskusta,,,sa open pli image,,,vu+solo se,,,,modul nemoze citat samo direkt mislim da je ikod tebe taj problem

Poslednja izmena:

dado123

Clan
prijatelju i sa VTI image radila je jedno vrijeme sada sam se cuo sa njima moram zamjeniti karticu

dado123

Clan
da vam javim dobio sam novu karticu u modul ali sranje ista stvar se desava opet pise greska 1110 zvao sam ih nista konkretno nisu mi napravili